پیش ثبت نام

برای پیش ثبت نام در دبیرستان تخصصی علوم انسانی شرف الدین، فرم زیر را تکمیل نمایید پس از آن ما حداکثر ظرف یک هفته با شما تماس خواهیم گرفت
برای مشاهده زمانبندی و مراحل ثبت نام به پایین صفحه مراجعه نمایید

دولتی، نمونه دولتی، تیزهوشان، غیر انتفاعی

شروع - تکمیل فرم ثبت نام

ثبت نام

با تکمیل اطلاعات فرم ثبت نام، نام دانش آموز در لیست ثبت نام های جدید قرار می گیرد. در این مرحله منتظر تماس از طرف دبیرستان شرف الدین بمانید. در هنگام تماس، با توجه به ظرفیت و وقت خالی باقی مانده زمان ملاقاتی در روزهای آینده برای آشنایی اولیا، دانش آموز و مربیان مدرسه با یکدیگر تعیین می شود.

شروع - تکمیل فرم ثبت نام

اولین وقت خالی

آشنایی اولیا، دانش آموز و مربیان

طبق قرار ملاقاتی که قبلا تعیین گردیده اولیا به همراه دانش آموز به مدرسه می آیند تا با محیط مدرسه آشنا شوند. در این جلسه معاون آموزش مدرسه و معاون مشاوره با اولیا و دانش آموز بصورت مشترک مصاحبه می کنند. حضور دانش آموز به همراه آخرین کارنامه تحصیلی ایشان در این جلسه الزامی است.

اولین وقت خالی

3 تا 10 روز بعد

مصاحبه

پس از بررسی مشخصات دانش آموز و اولیا توسط مدرسه و بعد از چند روز مجددا از مدرسه با شما تماس می گیریم و برای جلسه دوم تعیین وقت ملاقت صورت می گیرد. این جلسه از مشاوره تخصصی بوده و برای اولیا و دانش آموز بصورت جداگانه برگزار می گردد.

3 تا 10 روز بعد

۳ تا ۱۰ روز بعد

اعلام نتیجه مصاحبه

بعد از جلسه ملاقات اصلی کارشناسان با تجربه پرورشی و آموزشی دبیرستان شرف الدین اطلاعات دانش آموز و اولیا را بررسی می کنند و تلاش می کنند تا برای آینده دانش آموز از نظر پرورش استعدادهایش بهترین تصمیم را بگیرند. بعد از چند روز نتیجه مصاحبه به اطلاع اولیای گرامی می رسد.

۳ تا ۱۰ روز بعد

در اولین فرصت

ثبت نام قطعی

اولیای گرامی به همراه پرونده تحصیلی و سایر مدارک مورد نیاز برای ثبت نام نهایی به مدرسه می آیند.

در اولین فرصت

به جمع دانش آموزان شرف الدین خوش آمدید!

اسکرول به بالا